5 ПРОСТИХ ПЕРЕВАГ ЩОБ ОБРАТИ НАС:

1. Ми об'єктивно, неупереджено в стислі терміни проведемо оцінку будь яких транспортних засобів – вартість їх відновлювальних ремонтів.

2. Ми готові супроводжувати клієнта від  виїзду на місце ДТП до відправки документів  в страхову компанію (позову до суду) — зробимо все для реалізації Ваших прав.

3. Маємо досвід роботи  більше 5 років — постійно  вдосконалюємо свої знання в цій сфері та використовуємо накопичений досвід для  задоволення   Ваших законних вимог.

4. Використовуємо в своїй роботі ліцензійне програмне забезпечення «Аврора» та «Автобаза» —науково та  обгрунтовано проводимо всі оціночні процедури.

5. Доступна  ціна наших послуг та налаштованість на  свій та Ваш успіх— забезпечить  гарантований результат нашої співпраці.

 

Авто - товарознавча експертиза та оцінка колісних транспортних засобів у нас це:

  • Визначення вартості відновлювального ремонту колісних транспортних засобів після ДТП, (стихійного лиха, тощо) як застрахованих так і не застрахованих.
  • Визначення матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу в результаті ДТП (По полісу цивільної відповідальності, КАСКО, чи завданого не застрахованим другим учасником ДТП).
  • Втрата товарної вартості – визначення ВТВ;
  • Консультування по законодавству України, експертним процедурам, визначеним «Методикою»
  • Визначення ринкової вартості колісних транспортних засобів.
  • Наявність біля офісу, автомайстерні з підіймачем та майстрами, що дає змогу виявити та зафіксувати всі приховані пошкодження.

НЕЗАЛЕЖНА, ОБ'ЄКТИВНА ОЦІНКА – ГАРАНТІЯ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКУ!

НАШІ ПАРТНЕРИ ТАКІ СТРАХОВІ КОМПАНІЇ ЯК «Провідна», «ПЗУ-Україна», «Добробут», та інші.